صفحه اصلی > ارتباطات > تجارب بهداشت حرفه ای 

 

بسمه تعالی

متاسفانه تاریخ فرایندهای صنعتی نشان می­ دهد بسیاری از اشتباهات تکرار می­شوند. اغلب مشکلات خیلی ساده هستند و نیاز به دانش خاص و بررسی جزئیات ندارد، تنها دانشی از آنچه قبلا اتفاق افتاده است و اشتباهاتی که رخ داده است می­تواند مانع از بروز مجدد اشتباه گردد.

بنابراین، از متخصصین با تجربه و صاحب نظران بهداشت حرفه­ ای دعوت به عمل می­ آید، با ارسال تجربیات ارزشمند خویش، ما را در گردآوری و انتشارتجربیات در زمینه ­ی بهداشت حرفه ­ای و ایمنی یاری نمایند.

در مورد هر تجربه هدف بیان مشکل یا تجربه و اهمیت آن، راهکارهای پیشگیری از بروز مجدد اشتباهات و بیان درسی است که از آن تجربه آموخته­ ایم.

توجه:

·        لازم به ذکر است، با توجه به حجم کلی مطالب، تناسب حجم مطالب و همچنین یکسان بودن شیوه ­ی نگارش، محققین با رعایت اخلاق نشر، امانت داری و حفظ محتوا، مجاز به انتخاب ، گزینش و تلخیص تجربیات دریافت شده، می­ باشند.

·        هر فرد می­تواند در یک یا کلیه­ ی زمینه­ های بهداشت حرفه­ ای مطالب خود را ارسال نماید.

·        لازم به ذکر است در صورت تمایل نویسنده، هر تجربه با نام و Affiliation فرد به چاپ خواهد رسید تا بدین وسیله امکان ارتباط مطالعه کنندگان با افراد در زمینه­ی مورد علاقه وجود داشته باشد. در صورت عدم تمایل به ثبت نام همراه با تجربه، هنگام ارسال تجربه­ ی خود، محققین را از این موضوع آگاه نمائید.

·        نوشتن نام و مشخصات هنگام ارسال مطلب برای گروه محققین  و بررسی توسط متخصصین هر فیلد ضروری است.

            

فایل­ راهنمای نگارش تجربیات و مثال­ها  

لینک کانال تجربیات متخصصین بهداشت حرفه­ ای کشور :    *

 

https://t.me/joinchat/AAAAAEGH00wcZS5aBMrxwA

 

ایمیل دریافت فایل­ تجربیات  متخصصین بهداشت حرفه ­ای کشور: 

OHE@umsha.ac.ir

  *************

 

 


مالکیت معنوی

تمامی حقوق این سایت متعلق به قطب بهداشت حرفه ای کشور و دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشد

Copyright ©2014-2015 University of Medical Science of Hamedan